Pokaż menu

Akcja społeczna „Zadbaj o zdrowie w Krakowie”

Grafika 2

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Jesteś z Krakowa i okolic i potrzebujesz dobrego specjalisty? Chcesz mieć tańszą wizytę? Portal ZnanyLekarz.pl rozdaje kupony rabatowe w wysokości 40 zł na wizytę u konkretnego specjalisty. Wystarczy wejść na stronę znanylekarz.pl/kupony, pobrać kupon i umówić się na wizytę do wybranego z listy (dostępnej na w/w stronie) specjalisty. Partnerami wydarzenia są media lokalne i ogólnopolskie.

O akcji

18 października przypada patronalne święto Służby Zdrowia. Serwis ZnanyLekarz.pl, który umożliwia znalezienie właściwego specjalisty, umówienie się na wizytę za pomocą internetowych Kalendarzy Wizyt oraz wymianę opinii o lekarzach, włącza się w obchody tego dnia i rozpoczyna pilotażową akcję, pt. „Zadbaj o zdrowie w Krakowie (40 zł zniżki na wizytę u znanego specjalisty)”. Mieszkańcy Krakowa i okolic, będą mogli pobrać kupon zniżkowy i skorzystać z tańszej prywatnej wizyty lekarskiej. Liczba kuponów jest ograniczona, a będzie można je wykorzystać do końca listopada br.

Jak pobrać kupon i skorzystać ze zniżki?

Wystarczy wejść na stronę www.znanylekarz.pl/kupony, wpisać swój adres e-mail lub zalogować się poprzez Facebooka i zamieścić informację o akcji na swoim profilu. Wiadomość z kodem zniżkowym zostanie wysłana na podane konto. Każdy może pobrać jeden kod, który uprawnia do tańszej wizyty lekarskiej. Lista specjalistów biorących udział w akcji jest dostępna na stronie – http://www.znanylekarz.pl/krakow. Pozostaje zatem umówienie się na wizytę.

– Naszym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom ludzi, dla których wizyta prywatna niejednokrotnie jest sporym wydatkiem. Wybraliśmy Kraków na pilotażową akcję, ponieważ obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszymi usługami na tym rynku. Dajemy pacjentom możliwość tańszej wizyty prywatnej u wybranego specjalisty, ale także opcję umówienia się online do wybranego specjalisty przez portal znanylekarz.pl. Krakowska akcja ma charakter pilotażowy, ale już planujemy kolejne edycje w pozostałych miastach – wyjaśnia Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.

Partnerami medialnymi akcji są:

  • Gazeta Wyborcza Kraków, krakow.wyborcza.pl
  • poradnikzdrowie.pl
  • Naszemiasto.pl
  • LoveKrakow.pl

Akcja „Zadbaj o zdrowie w Krakowie” będzie prowadzona również za pośrednictwem mediów społecznościowych, m.in. serwisu Facebook

Więcej o akcji: znanylekarz.pl/kupony; facebook.com/ZnanyLekarz/kupony


Do pobrania

Pobierz - Informacja prasowa_Rusza akcja spoleczna Zadbaj o zdrowie w Krakowie _16.10.2015

Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas