Pokaż menu

DocPlanner.com na Inspiring Solutions (IS) – największej studenckiej konferencji o IT w biznesie

inspiring_solutions_t

Pozwól się zainspirować to hasło tegorocznego spotkania studentów, które po raz dziewiąty organizują CEMS Club Warsaw oraz Samorząd Studentów SGH. To największa studencka konferencja w Polsce zajmująca się zastosowaniem IT w biznesie, która odbędzie się w dniach 16-18 marca br. w Warszawie. Wśród ekspertów, którzy mogą się pochwalić wiedzą i doświadczeniem są przedstawiciele firmy DocPlanner.com. Będzie można ich posłuchać podczas jednostki Inspiring Startups oraz warsztatu organizowanego w ramach ścieżki Smart Management.


24h w 1,5h – jak przyspieszyć prace nad projektem internetowym? – to temat warsztatu, który 17 marca w godz. 9:50 – 11:20 w SGH poprowadzi Michał Pękała, VP Growth w DocPlanner.com. Z kolei Piotr Ziewiec – VP Product w DocPlanner.com wystąpi podczas Inspiring Startups, które odbędą się 18 marca br. w godzinach 14:00 – 15.30 w Kinie Luna w Warszawie.

Tematyka konferencji skupi się na 4 ścieżkach: Design & User Experience, Smart Management, Think BIG oraz Security – bezpieczeństwo w IT. Inspiring Solutions obejmuje trzy jednostki specjalne: Inspiring Talks (któtkie, dynamiczne wystąpienia poruszające problemy świata IT), Inspiring Discussion (debata ekspercka na najgorętsze tematy związane z IT) oraz Inspiring Startups (historie startupowców opisujących swoją drogę od dobrego pomysłu do innowacyjnego produktu).

IS to projekt założony prawie 10 lat temu przez trzech studentów SGH, którzy zauważyli, że znajomość rozwiązań informatycznych jest obecnie niezbędna. Na spotkaniu każdego roku jest obecnych ponad 1200 uczestników z ponad 20 najlepszych uczelni ekonomicznych i technicznych w Polsce. Udział jest bezpłatny, a dla zainteresowanych spoza Warszawy – nocleg w hostelu za symboliczną opłatą.
Więcej informacji na stronach:

http://www.inspiringsolutions.pl/

https://www.facebook.com/InspiringSolutions/

 


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas