Pokaż menu

FDI Poland Investor Awards – DocPlanner zwycięzcą w kategorii „Top Polish investor in Spain”

fdi_2016_winner_top_plspain_footer

20 września w Warszawie, podczas uroczystej gali FDI Poland Investor Awards,  9 międzynarodowych firm zostało wyróżnionych za ich przywództwo i bezpośrednie inwestycje w Polsce oraz 8 polskich firm, za ich międzynarodową ekspansję na takich rynkach jak USA, Chiny, Hiszpania, Niemcy czy Francja. W gronie zwycięzców znalazła się również międzynarodowa grupa DocPlanner, do której należy, m.in. serwis ZnanyLekarz.pl.

Niezależne jury składające się z 30 osób – doradcy handlowi z ambasad (m.in. francuska, austriacka, hiszpańska) oraz eksperci inwestycyjni zagłosowali w środę przyznając wyróżnienie w 17 kategoriach. Ich decyzje były oparte nie tylko o ilość nowych inwestycji i liczbę nowo zatrudnionych pracowników w Polsce, ale także o innowacyjność firm, strategiczne znaczenie dla polskiej gospodarki i o przywództwo w ramach swojej branży.

– Zwycięstwo i tytuł „Top Polish investor in Spain” to dla nas duże, ale bardzo pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza, że mieliśmy w naszej kategorii mocnych przeciwników. Nasza inwestycja (przyp. połączenie z firmą Doctoralia – liderem w obszarze umawiania wizyt lekarskich online w Hiszpanii i Am. Łacińskiej) była najprawdopodobniej największą – w historii polskich start-upów. To, że niezależne jury ekspertów oceniło nas tak wysoko, to dowód, że polskie firmy (również start-upy) mogą osiągać sukcesy również poza granicami Polski i z powodzeniem konkurować z międzynarodowymi graczami. Gratulujemy wszystkim nominowanym i zwycięzcom – mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w firmie DocPlanner.

Organizatorem wydarzenia jest: BiznesPolska.pl i BizPoland Magazine przy współpracy z HSBC Bank Polska S.A. Tegorocznymi partnerami są: Lexus Warszawa-Wola oraz Kinnarps. Audyt przeprowadziła firma TPA.


Do pobrania

Pobierz - fdi16_winner_certificates_docplanner-1

Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas