Pokaż menu

HackWaw powraca do Warszawy, start w najbliższą sobotę w siedzibie ZnanyLekarz.pl!

Hackwaw_logo

HackWaw to warszawski hackathon, czyli maraton dla programistów, który regularnie odbywa się w stolicy. Każdego roku grupa około 100 fanów programowania i designu spotyka się po to, żeby wspólnie pracować nad projektami. Najbliższe spotkanie odbywa się w sobotę, tj. 28 listopada br. w siedzibie firmy ZnanyLekarz.pl.

To coroczne wydarzenie skierowane jest do osób, które lubią to, co robią i dla których tworzenie czegoś nowego stanowi wyzwanie. Dlatego celem spotkania jest kreowanie i budowanie nowych projektów i na koniec dnia ich prezentacja. Wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze, sprzyjającej tworzeniu, nie zabraknie także inspiracji i wsparcia ze strony najlepszych mentorów.

– W ZnanyLekarz mamy dużą grupę programistów, którzy uczestniczą w różnych projektach, również międzynarodowych. Nasze biuro odbiega od standardów, mamy hamaki, kolorowe pufy, huśtawki, pokój z ogromną ilością poduszek czy karetkę, wszystko po to, żeby pracowało się nam lepiej, ma to także sprzyjać naszej kreatywności. W takich warunkach pracuje się zdecydowanej lepiej i efektywniej, dlatego z przyjemnością otworzyliśmy nasze biuro dla uczestników HackWaw. Jestem przekonany, że będzie to owocny czas pracy w fajnym miejscu – mówi Grzegorz Krysiak, CTO w ZnanyLekarz.pl.

Agenda spotkania:

  • 8:00 start rejestracji, śniadanie i kawa
  • 9:10 otwarcie hackathonu!
  • 9:40 opowiedz o swoim pomyśle
  • 10:00 tworzymy zespoły i zaczynamy pracę!
  • 14:00 lunch
  • 17:00 test projektora
  • 17:30 finalne prezentacje!
  • 19:00 ogłoszenie wyników i zakończenie.

Gdzie:

Biuro ZnanyLekarz.pl, ul. Kolejowa 5/7, Warszawa.

Więcej informacji o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/hackwaw/posts/972930669434070

http://blog.hackwaw.com/post/131612352643/odliczanie-czas-start


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas