Pokaż menu

Mamy za mało czasu dla siebie. Sprawdź aplikacje, które musisz mieć!

zl-logo

Świat 3.0 to określenie, które staje się coraz popularniejsze. Żyjemy coraz szybciej, praca, dom, obowiązki, brakuje nam czasu na wszystko, a drugiej strony przecież nie możemy wypaść z obiegu. Jak wynika z tegorocznego badania zleconego przez firmę Libentis, mamy tylko 2 godziny czasu dla siebie. Czy jest zatem sposób na jego znalezienie, a jednocześnie oszczędzanie? Przedstawiamy 6 aplikacji, które mogą nam w tym pomóc:

Period tracker

Typowo kobieca aplikacja do śledzenia cyklu menstruacyjnego. Podaje przewidywalny czas wystąpienia następnego okresu, owulacji i dni płodnych, może więc służyć parom starającym się o potomstwo. Zawiera opcję zapisu aktualnego nastroju, temperatury ciała oraz wagi. Niestety wersja rozszerzona jest płatna (niecałe dwa dolary), ale za to zawiera ekstra opcje, jak możliwość dołączenia do różnych for czy specjalną ochronę prywatności.

ZnanyLekarz

Mobilna wersja serwisu o tej samej nazwie. ZnanyLekarz.pl to aplikacja mobilna pozwalająca na na szybkie wyszukanie konkretnego specjalisty i umówienie się na wizytę o każdej porze dnia i nocy. Łatwo znajdziemy lekarza na postawie lokalizacji, online lub telefonicznie, wystawimy i przeczytamy opinie o danym specjaliście. Aplikacja ZnanyLekarz jest całkowicie bezpłatna, zajmuje niewiele miejsca na dysku (około 6MB) i działa zarówno w systemie Android, jak i iOS.

MyFitnessPal

Liczysz kalorie? To wyjątkowo rozbudowany licznik, z bazą ponad 5 mln produktów. Możliwość skanowania kodu kreskowego, kompozycji własnych przepisów, ze wskazaniem wartości kalorycznej, a także zbiór ponad 350 ćwiczeń, np. kardio z opcją śledzenia liczby serii i powtórzeń. Aplikacja społeczna, pozwalająca na dodawanie znajomych i śledzenie ich postępów.

Legimi

Mobilna biblioteka, zawierająca tysiące książek (duża liczba pozycji bestsellerowych każdego gatunku, zarówno autorów polskich, jak i zagranicznych oraz rozbudowany katalog) do przeglądania na telefonie lub tablecie. Posiada wiele opcji abonamentowych, przejrzystą wyszukiwarkę, licznik przeczytanych stron i czasu spędzonego przy lekturze. Pozwala uniknąć częstych wizyt w lokalnych bibliotekach.

Zdrowy Kalendarz

Kalendarz z opcją informowania o rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia badaniach lekarskich, z podziałem na wiek, stan zdrowia, płeć oraz tryb życia. Pozwala zapisywać terminy własnych wizyt lekarskich, ale także najbliższych. Wiele wskazówek na temat zdrowego trybu życia czy przygotowań do poszczególnych badań.

Take Me To My Car

Każdej z nas zdarzyło się kiedyś zapomnieć, w którym miejscu zostawiłyśmy samochód. Jeśli Tobie też, to ta aplikacja jest dla Ciebie. Take Me To My Car używa lokalizacji GPS do zapisania aktualnej pozycji naszego samochodu i w awaryjnej sytuacji, pokieruję nas w jego stronę. Duży plus za opcję śledzenia trasy, nie tylko na regularnych drogach, ale także przy lotniskach czy parkingach. Łatwa w obsłudze, mało waży, z dokładną – zdecydowanie lepszą niż w typowa, opartą na technologii Google Maps – opcję lokalizowania.


Do pobrania

Pobierz - Informacja prasowa_Top 6 aplikacji dla kobiet_08.10.2015

Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas