Pokaż menu

Nagrody SUPERMEDICUS rozdane

supermedicus_cp

25 października, po raz pierwszy w Polsce zostały wręczone nagrody SUPERMEDICUS. Ich zadaniem jest promocja podmiotów branży medycznej, które dzięki dobrym praktykom przyczyniają się do zwiększania poziomu i dostępności usług leczniczych.

Pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu jest Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek. Nagrody zostały objęte honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
oraz Federacji Polskich Towarzystw Medycznych, a partnerem konkursu został portal ZnanyLekarz.pl.

Konkurs SUPERMEDICUS przyznaje nagrody podmiotom, które przyczyniają się do upowszechniania dobrych standardów w branży medycznej. Dostęp do usług medycznych w Polsce wciąż jest ograniczony, a ich poziom często odbiega od norm europejskich. Z tego powodów, wśród nominowanych znalazły się placówki działające prospołecznie I realizujące ważną dla otoczenia misję.

Przy okazji organizacji plebiscytu Wiktoria, zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie nim wśród podmiotów branży medycznej. W związku z tym postanowiliśmy po raz pierwszy przyznać osobne nagrody, wyłącznie dla przedstawicieli tego sektora. Poza tym z naszych obserwacji wynika, że przedsiębiorcy niedostatecznie dbają o swojego zdrowie. Mam nadzieję, że inicjatywa SUPERMEDICUS zwróci ich uwagę na tę kwestię i pomoże im w wyborze odpowiedniej placówki – komentuje Waldemar Piórek, Prezes WIP.

Wśród laureatów konkursu znalazły się Klinika ,,BUDZIK,” Klinika Prima – Dent, firma VIGGET SP. Z O.O., Nowodworskie Centrum Medyczne, Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICUS,Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, Poddębickie Centrum Zdrowia SP. Z O.O., Centrum Medyczno-Diagnostyczne Artimex-Eurodent, Centrum Medyczne SWISS MEDICUS, GABCLINIC Klinika Psychoterapii i Rozwoju Osobistego oraz pracownia ultrasonograficzna ULTRAMEDICA. W kategorii „Osobowość Roku Branży Medycznej” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik – autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

Cieszę się, że realizowane przez nas działania zostały docenione w tak prestiżowym konkursie jak SUPERMEDICUS. Jestem pewien, że ta nagroda pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek i odbiór wśród pacjentów. Mam nadzieję, że dzięki niej jeszcze więcej osób okaże nam swoje zaufanie i doceni jakość oferowanych przez nas usług – komentuje dr n. med. lek. dent. Przemysław Uliasz z warszawskiej kliniki Prima-Dent, organizator kampanii „Lekcja Stomatologii”.

W uroczystym rozdaniu nagród SUPERMEDICUS, wzięli udział przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów. Swoją obecnością galę zaszczycili między innymi prof. Jerzy Woy-Wojciechowski, Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz prof. nadzw. Jarosław J. Fedorowski , Prezes Polskiej Federacji Szpitali.


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas