Pokaż menu

II edycja szkolenia internetowego dla lekarzy

centrum_prasowe_wyklady

Największe szkolenie o prowadzeniu praktyki medycznej w epoce internetu rozpocznie się już dziś – 02.09.2014 r. Specjaliści ds. wizerunku w sieci we współpracy z serwisem ZnanyLekarz.pl poprowadzą serię wykładów przeznaczonych dla lekarzy, w których opowiedzą o e-służbie zdrowia.

2 września serię wykładów rozpocznie internetowe seminarium prowadzone przez dr n.med. Ewę Borek na temat: „Jak zbudować i utrzymać reputację w świecie nowych mediów i opinii?”. Kolejne wykłady pogłębiają wiedzę o internecie i pokazują praktyczne rozwiązania na ułatwienie komunikacji z pacjentem.

Wykłady będą powtarzane również w późniejszych terminach, tak by wszyscy zainteresowani mogli wziąć w nich udział w najdogodniejszym dla siebie czasie. Harmonogram i zapisy można znaleźć na: ZnanyLekarz.pl/wyklady

Coraz więcej pacjentów decyduje się na kontakt z lekarzem przez internet. Budowa odpowiedniego wizerunku w sieci jest kluczowa dla pozyskania nowych pacjentów, jednak nie wszystkie gabinety lekarskie są odpowiednio przygotowane na nadchodzące trendy w e-służbie zdrowia. Trzy wykłady mają odpowiedzieć na częste pytania lekarzy i pokazać zalety aktywnej obecności w internecie. Wykłady prowadzone są na żywo i pozwalają na interakcję z specjalistami.

W I edycji wykładów wzięło udział 718 lekarzy, różnych specjalności. 70% uczestników podchodziła sceptycznie do budowy wizerunku w sieci, jednak udział w szkoleniu przekonał ich o wadze budowy wizerunku internetowego w epoce e-służby zdrowia.

Szczegółowe podsumowanie I edycji wykładów można znaleźć w  infografice.

wykladyinternetowedlalekarzy


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas