Pokaż menu

Serwis ZnanyLekarz.pl partnerem IV Konferencji „Powikłania w chirurgii naczyniowej i endowaskularnej”

W dniach 9-11 marca br. w Warszawie odbędzie się IV Konferencja „Powikłania w chirurgii naczyniowej i endowaskularnej”. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Sofitel Victoria.

W społeczeństwach europejskich obserwujemy stały wzrost liczby pacjentów z chorobami naczyń wymagających interwencji zabiegowych. Są to procedury ratujące przed kalectwem, a w wielu sytuacjach ratujące życie. Nowe rozwiązania techniczne, nowe opcje terapeutyczne często wykraczają poza przyjęte zalecenia czy rekomendacje, ale nadal część powikłań, wtórnych interwencji zabiegowych jest duża, a odległe wyniki leczenia zabiegowego są niezadawalające.Postęp w chirurgii naczyniowej i endowaskularnej dokonuje się zarówno poprzez badania wieloośrodkowe jak również poprzez wymianę doświadczeń w rozwiązywaniu najtrudniejszych sytuacji klinicznych.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, do udziału zaproszeni zostali lekarze różnych
specjalności zajmujących się leczeniem chorób układu naczyniowego. Wśród prelegantów znaleźli się doświadczeni specjaliści tworzący „medycynę naczyniową”. Z pewnoscią będzie to idealne miejsce do przedstawienia własnych interesujących doświadczeń klinicznych.

Serwis ZnanyLekarz.pl, który zawiera bazę ponad 143.000 lekarzy i za pośrednictwem którego umówiono już ponad 2 miliony wizyt,  już po raz drugi patronuje wydarzeniu.

Zapraszamy do udziału!


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas