Pokaż menu

ZnanyLekarz.pl dla WOŚP

Już po raz 24 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem: Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Serwis ZnanyLekarz.pl włączył się w akcję i w dniu 24. Finału WOŚP otworzył przychodnię z darmowymi konsultacjami znanych lekarzy.

10 stycznia 2016 r. w siedzibie TVP przy ul. Woronicza 17 działała finałowa przychodnia, którą specjalnie na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uruchamił ZnanyLekarz.pl, serwis do poszukiwania najlepszych lekarzy oraz umawiania wizyt online.

Video relacja z Przychodni ZnanyLekarz.pl dla WOŚP:

– Jesteśmy młodą i cały czas startupową firmą, ale coraz silniejszą nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. W naszych bazach znajduje się już ponad 137.000 lekarzy różnych specjalizacji. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby nas zabraknąć podczas takiego wydarzenia jakim jest Finał WOŚP, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Fundację i otwiorzyć przychodnię, w której przez cały dzień Finału dyżurowali lekarze i do której każdy mógł przyjść, porozmawiać z wybranym specjalistą, wykonać drobne badania, spędzić miło czas – mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl.

– W przychodni dostępni byli wybitni specjaliści, do których niejednokrotnie trzeba czekać w kolejce na wizytę, a których zapewnili nasi partnerzy medyczni: MD Clinic oraz Constance Care. Badanie spirometryczne, oznaczenie poziomu cukru, badanie w kierunku wad postawy u dzieci czy demonstracja ćwiczeń w kierunku „zdrowy kręgosłup” to tylko niektóre z badań, które wykonywano – wyjaśnia Iwona Dziedzic-Gawryś.

Przez cały dzień w Przychodni dyżurowali znani lekarze, zarówno specjaliści dziecięcy jak i lekarze dla osób dorosłych w tym również starszych (jako że tematem Finału była również geriatria). Nie zabrakło znanych nazwisk i autorytetów medycznych. Wszystkie konsultacje i badania były bezpłatne.

 

Partnerzy przychodni:

• Partnerzy medyczni: Klinika wielospecjalistyczna MD Clinic oraz Centrum Rehabilitacji Constance Care

• Pozostali partnerzy: Dumel – producent zabawek, Moje Bambino, Daily Fruits, Zabawiacze.pl, Edipresse: Mamo to ja, Babyonline.pl i miastodzieci.pl.

 


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas