Pokaż menu

ZnanyLekarz.pl partnerem nagród Supermedicus

statuetka_medicus

25 października, na Wielkiej Gali rozdania nagród, poznamy laureatów pierwszej edycji konkursu SUPERMEDICUS. Serwis ZnanyLekarz.pl został oficjalnym partnerem konkursu, który również objęty jest patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Federacji Polskich Towarzystw Medycznych.

Celem konkursu SUPERMEDICUS jest  jest promocja podmiotów branży medycznej, które dzięki dobrym praktykom przyczyniają się do zwiększania poziomu i dostępności usług leczniczych

„Warszawska Izba Przedsiębiorców od 17 lat jest organizatorem największego plebiscytu gospodarczego WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. W tym roku, ze względu na duże zainteresowanie branży medycznej, postanowiliśmy po raz pierwszy w historii konkursu przyznać osobne nagrody wyłącznie dla przedstawicieli tego sektora. Ponadto z naszych obserwacji wynika, że przedsiębiorcy niedostatecznie dbają o swojego zdrowie. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zwróci ich uwagę na tę kwestię i pomoże w wyborze placówki” – powiedział Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców.

SUPERMEDICUS, który został objęty patronatami Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Federacji Polskich Towarzystw Medycznych, premiuje placówki, przyczyniające się do upowszechniania dobrych standardów w branży medycznej. Organizatorzy zwrócili do portalu ZnanyLekarz.pl o wsparcie konkursu i jego promocję wśród placówek medycznych. Nagroda SUPERMEDICUS pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku placówki i jej renomy oraz zwiększa zaufanie pacjentów. Jest potwierdzeniem wiarygodności finansowej podmiotu, a także potwierdza właściwe zarządzanie oraz wysoką jakość oferowanych usług. ZnanyLekarz.pl od lat pokazuje lekarzom jak dbać o swój wizerunek wśród pacjentów, a wsparcie konkursu ma pomóc w promocji kolejnych podmiotów, które nie boją się inwestować w nowe technologie.

Prawo do nominowania firm w konkursie posiada organizator oraz środowisko lekarskie wraz z jego samorządem. Na postawie dokumentów złożonych przez placówkę Kapituła Konkursu, wyłania laureatów w 18. kategoriach konkursowych. W jej skład wchodzą powszechnie szanowane i znane osoby ze świata nauki, kultury i mediów, m.in. Minister Zdrowia prof. Wojciech Maksymowicz oraz Prezes Polskiej Federacji Szpitali prof. Jarosław Fedorowski. W uroczystym rozdaniu nagród, 25 października w Warszawie, oprócz laureatów i ich gości, uczestniczyć będą przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, parlamentarzyści oraz ludzie ze świata kultury i mediów.


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas