Pokaż menu

ZnanyLekarz.pl zintegrowany z OptiMED24

ZLcomarch

Serwis ZnanyLekarz.pl, lider internetowych rejstracji medycznych, został zintegrowany z oprogramowaniem OptiMED24. Rejestracja online powoduje, że znika problem kolejek i długiego czasu oczekiwania na wizytę – informacje o wolnych terminach pokazywane są Pacjentom w czasie rzeczywistym. 

Placówki medyczne posiadające oprogramowanie OptiMED24 zintegrowane z portalem ZnanyLekarz.pl zyskują przede wszystkim nowy kanał dotarcia do potencjalnych pacjentów oraz możliwość budowania wizerunku w sieci. Dzięki integracji, rejestracja na wizytę przeprowadzona na portalu ZnanyLekarz.pl będzie automatycznie zatwierdzona zatwierdzona w grafiku oprogramowania OptiMED24 i od razu dostępna w widoku dla wybranego lekarza.  W niedalekiej już przyszłości Internet stanie się głównym źródłem rejestracji wizyt. Coraz więcej pacjentów korzysta na stałe z tej opcji. W wielu przypadkach, za pomocą portalu ZnanyLekarz.pl, do wybranego specjalisty można zapisać się z dnia na dzień.

O ZnanyLekarz.pl
ZnanyLekarz.pl jest częścią grupy DocPlanner.com, która ułatwiaj pacjentom znalezienie lekarza i umówienie wizyty lekarskiej online. DocPlanner działa obecnie w 25 krajach. Największe są serwisy w Polsce (ZnanyLekarz.pl), Czechach (ZnamyLekar.cz), Rosji (DocPlanner.ru). Wszystkie serwisy grupy odwiedza łącznie ponad 6 mln pacjentów miesięcznie, a łącznie w bazach DocPlanner.com znajdują się informacje o ponad 1 milionie lekarzy. DocPlanner.com pozyskał finasowanie na rozwój i ekspansję zagraniczną w wysokości 12 mln zł od 3 inwestorów: Point Nine Capital, Piton Capital and RTAventures.

O Comarch

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.


Kontakt dla mediów

Iwona Dziedzic-Gawryś

PR Manager
e-mail: iwona.dziedzic-gawrys@docplanner.com
tel. +48 606 962 293

ZnanyLekarz.pl Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Media o nas